Taneční obor

Výuka v tanečním oboru od 10.12.2018
Novinka taneční obor
3.prosinec 2018
Vážení rodiče, z důvodu nemoci odpadá výuka v tanečním oboru ve dnech pondělí 3.12. a úterý 4.12.2018. Děkujeme Vám za pochopení! V případě potřeby kontaktujte školu, prosím. Pavlíčková
21.listopad 2018
Vážení rodiče, z důvodu nemoci je uzavřena kancelář výběru školného. Úhradu lze provádět bezhotovostně. Děkujeme za pochopení.
27.září 2018
DĚTI BUDÍ MĚSTO Čt 27/09/2018 od 15 hodin
10.září 2018
ŘEDITELSKÉ VOLNO 10. - 14.9.2018

21.prosinec 2013
Letošní podzimní období žily tanečnice a tanečníci intenzivní prací a přípravami na nadcházející sezonu. Taneční skupina ROCK-BALET, která působí při ZUŠ v Moskevské ul. pod vedením Jany Volrábové, letos završila 20. let existence. Během této doby se rozrostla do dalších skupin jako např. mladší Sluníčko, čistě chlapečtí Hošani. Další odnoží je skupina Hopík, pod vedením Kamily Volrábové, jež se v současné době rozrůstá o další HOPIN.

Taneční obor ZUŠ Moskevská opět slaví úspěchy!
První akcí bylo vystoupení už koncem října skupiny Hošani v Mateřském centru Barborka, zřizovaném Krušnohorským centrem pro rodinu a sociální péči, u příležitosti oslavy 8. narozenin založení.

V polovině listopadu vyjely tanečnice skupin Sluníčko, Hopík a ROCK-BALET, reprezentovat naše město Most na pohárovou taneční soutěž formací Cena TŠ Duha v České Lípě. Zúčastnilo se jí celkem 45 tanečnic ve věku od 7 do 15 let. V dětské věkové kategorii do 11 let se Hopík umístil S tanci „Pětku ne“ na 3. místě, „Roztančené slunce“ na 2. místě v parketových kompozicích a „Holky kytárky“ na 1. místě v show formacích. V téže věkové kategorii skvěle prezentovala i mladší děvčata z ROCK-BALETU a Sluníčka s choreografiemi „Probuzené loutky“ a „Konvalinky a jaro“. V juniorské věkové kategorii do 15 let se výborně prezentovaly i naše tanečnice z ROCK-BALETU a to s parketovou kompozicí „Říše stínů“, čímž získaly i skvělé 2. místo.

Taneční obor ZUŠ Moskevská opět slaví úspěchy!
Další akcí, které se účastnila taneční skupina Hopík, nese název „Voda pro život“, pořádaná Ekologickým centrem Most. Konala se v mosteckém Centrálu a tanečnice zde prezentovaly, mimo jiné, i novou choreografii „Čekání na déšť“ vzniknuvší tématicky právě k této akci.

Následovala interní akce ZUŠ Moskevské „Slavnostní oceňování výtvarníků“, kde vystoupili všichni žáci a žákyně tanečního oboru, včetně žáků dramatického oboru. Hned následující den pokračovalo vystoupení Sluníčka a Hopíku na vernisáži Vánoční výstavy s choreografiemi „Přišlo jaro“ a „Vločky“

Velký taneční marathon zakončili nejmenší tanečníci a tanečnice na taneční soutěžní přehlídce „Pro radost“, která je již tradičně pořádána litvínovskou zuškou. Tam si vytančilo nejmladší Minisluníčko s choreografií „Ovečky“ 2. místo, Sluníčko s tancem „Přišlo jaro“ také 2. místo, dále Hopík s tancem „Pětku ne“ bronzovou medaili a „Ptáčátka pípají“ taktéž bronz.

Taneční obor ZUŠ Moskevská opět slaví úspěchy!
Velké poděkování patří i doprovodnému týmu rodičů, bez jejichž pomoci a podpory bychom se neobešli. Přeji tanečnicím a tanečníkům Sluníčka, Hošanů, Hopíku a ROCK-BALETU, aby nadcházející sezóna byla stejně úspěšná jako její začátek a mnoho dalších nejen tanečních, ale i osobních úspěchů a klidné a pohodové Vánoce a mnoho sil do roku 2014.

Jana Volrábová, učitelka tanečního oboru, ZUŠ Moskevská.

Základní umělecká škola Most, Moskevská 13, příspěvková organizace - IČO: 473 241 47  - © 2011 - 2018 - vytvořil DYNAMIC software