11.květen 2020
Upravené rozvrhy najdete v sekci Rozvrhy.
11.květen 2020
V rámci postupného uvolňování opatření proti koronaviru se 11.5.2020 vrací žáci do ZUŠ!
11.květen 2020
Informace o návratu k výuce v ZUŠ...
10.březen 2020
Na základě mimořádného opatření přijatého na dnešním jednání Bezpečnostní rady státu, je do odvolání zrušena od středy 11. března 2020 výuka na základních školách a tedy i na naší ZUŠ.
18.únor 2020
V naší ZUŠ proběhlo slavnostní zahájení tradiční výstavy prací z Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2019.

SLAVNOSTNÍ VERNISÁŽ DĚL ČESKÝCH A NĚMECKÝCH UMĚLCŮ A KŘEST KNIHY ČESKÉHO VYDÁNÍ

6.říjen 2015
Občanské sdružení na záchranu kostela sv. Jakuba Většího v Mrzlicích, uspořádalo 3. října 2015 od 16 hodin v kostele v Mrzlicích slavnostní vernisáž děl žáků ZUŠ Most a křest českého vydání sbírky "ságy a povídky z Hradišťan ze Středohoří a Krušnohoří". Slavnostní vernisáž se konala ve spolupráci s obcí Hrobčice, Občanským sdružením na záchranu kostela sv. Prokopa v Mukově, podporou Česko-německého fondu budoucnosti a spolkem Heimatkreisverein Bilin. Fotogalerii z této akce naleznete zde: (http://www.zusmost.cz/vytvarny-obor/galerie/slavnostni-vernisaz-del-ceskych-a-nemeckych-umelcu-fotogalerie/#obsah)

Video | edit: ReNi creative - Amy a Josef Prokopovi 10/ 2015 (www.reni.cz)