ZUŠ - Základní umělecká škola Most, Moskevská 13
Vyberte si z oborů:
 
 
 
Odběr novinek
facebook
Hlavní menu
-------------------------------
name

Výtvarný obor

Aktuality
Společná novinka
11.květen 2020
Upravené rozvrhy najdete v sekci Rozvrhy.
Společná novinka
11.květen 2020
V rámci postupného uvolňování opatření proti koronaviru se 11.5.2020 vrací žáci do ZUŠ!
Společná novinka
11.květen 2020
Informace o návratu k výuce v ZUŠ...
Společná novinka
10.březen 2020
Na základě mimořádného opatření přijatého na dnešním jednání Bezpečnostní rady státu, je do odvolání zrušena od středy 11. března 2020 výuka na základních školách a tedy i na naší ZUŠ.
Společná novinka
18.únor 2020
V naší ZUŠ proběhlo slavnostní zahájení tradiční výstavy prací z Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2019.
Více aktualit »

Rozvrhy

Mgr. Jana Fabianová - učebna č. 37

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 - 16:15
2. - 4.roč.
(3 hodiny)
13:00 - 15:15
2. - 3.r.
(3 hodiny)
14:00 - 16:15
Pv - 1.roč.
(3 hodiny)
Distanční studium
14:00 - 16:15
1. - 3. r.
(3 hodiny)
Distanční studium
14:45 - 17:00 - Keramika
15:30 - 17:00 děti s rodiči
(3 hodiny a 2 hodiny)
16:30 - 18:45
5. - 7. roč.
(3 hodiny)
Distanční studium
17:15 - 19:30
7.r. - II.st.
(3 hodiny)
17:00 - 19:15
Keramika-dospělí
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně
Keramika – výuka zaměřená na práci s keramikou
II.st. – výuka druhého stupně

Mgr. Daniel Beňák – učebna č. 59

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 – 16:15
2. - 5. r.
(3 hodiny)
14:30 – 16:45
3. - 5. r.
(3 hodiny)
14:00 – 16:15
poč. grafika - začátečníci
(3 hodiny)
14:00 – 16:15
poč. grafika - pokročilí
(3 hodiny)
16:30 – 18:45
7. r. - II.st
(3 hodiny)
Distanční studium
16:50 - 19:05
4. - 6.r.
(3 hodiny)
16:20 - 18:35
poč. grafika - začátečníci
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně
P – výuka výtvarného oboru s možností seznámení s počítačovou grafikou

Mgr. Jana Jungmannová - učebna č. 57

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 - 16:00
Pv - 2. r.
(3 hodiny)
15:30 - 17:45
Pv
(2 hodiny)
16:30 - 18:30
4. - 6. r.
(3 hodiny)
Distanční studium
17:00 - 19:15
7. - II. st.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně
II.st. – výuka druhého stupně

Mgr. Romana Pavlíčková – učebna č. 54

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Distanční studium
14:25 – 16:40
4. – 5.r.
(3 hodiny)
14:30 – 16:30
kresba pro dospělé
(3 hodiny)
16:45 - 19:00
6. - 7.r.
(3 hodiny)
16,30 - 18,30
kresba pro dospělé
(3 hodiny)
Vystětlivky:
kresba – kurz kresby pro dospělé
II.st. – výuka druhého stupně

Anna Riedlová Peřinová – učebna č. 49

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Distanční studium
14:00 – 16:15
2. - 4.r.
(3 hodiny)
14:15 – 15:45
PV
(2 hodiny)
Distanční studium
13:30 - 15:45
3. - 5.r.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně

Mgr. Dana Lvová – učebna č. 49

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
13:25 – 15:25
Pv
(3 hodiny)
15:45 - 18:00
6. r. - 7. r.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně

Mgr. Kateřina Rathová - učebna č. 57

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:20 – 16:35
Pv – 3.r.
(3 hodiny)
14:20 – 16:35
1. - 2. a 4. – 6.r.
(3 hodiny)
14:00 – 16:15
4. - 7.r.
(3 hodiny)
Distanční studium
16:45 – 19:00
4. - 6. - II.st.
(3 hodiny)
Distanční studium
16:45 – 19:00
6. - II.st.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
Pv - přípravný ročník prvního stupně

Lucie Vopravilová - učebna č. 48

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14,30 - 16,00
PC - děti
(2)
16,15 - 17,45
PC - dospělí
(2)
Vystětlivky:
výuka počítačové grafiky
 
 
 
Základní umělecká škola Most, Moskevská 13, příspěvková organizace - IČO: 473 241 47  - © 2011 - 2020 - vytvořil DYNAMIC software