ZUŠ - Základní umělecká škola Most, Moskevská 13
Vyberte si z oborů:
 
 
 
Odběr novinek
facebook
Hlavní menu
-------------------------------
name

Výtvarný obor

Aktuality
Společná novinka
10.březen 2020
Na základě mimořádného opatření přijatého na dnešním jednání Bezpečnostní rady státu, je do odvolání zrušena od středy 11. března 2020 výuka na základních školách a tedy i na naší ZUŠ.
Společná novinka
18.únor 2020
V naší ZUŠ proběhlo slavnostní zahájení tradiční výstavy prací z Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2019.
Společná novinka
29.leden 2020
Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2019 29.01.2020 - 27.03.2020
Společná novinka
24.říjen 2019
Slavnostní předávání ocenění našim úspěšným žákům ve velkém sále ZUŠ F.L.Gassmanna v Mostě.
Společná novinka
16.říjen 2019
Cyklus workshopů Tvoříme s dětmi a jejich rodiči
Více aktualit »

Rozvrhy

Mgr. Jana Fabianová - učebna č. 37

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 - 16:15
2. - 4.roč.
(3 hodiny)
14:45 - 17:00
2. - 3.r.
(3 hodiny)
14:45 - 17:00
Pv - 1.roč.
(3 hodiny)
14:00 - 16:15
1. - 3. r.
(3 hodiny)
14:45 - 17:00 - Keramika
15:30 - 17:00 děti s rodiči
(3 hodiny a 2 hodiny)
16:30 - 18:45
5. - 7. roč.
(3 hodiny)
17:15 - 19:30
7.r. - II.st.
(3 hodiny)
16:30 - 18:45
Keramika-dospělí
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně
Keramika – výuka zaměřená na práci s keramikou
II.st. – výuka druhého stupně

Mgr. Daniel Beňák – učebna č. 59

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 – 16:15
2. - 5. r.
(3 hodiny)
14:30 – 16:45
3. - 5. r.
(3 hodiny)
14:00 – 16:15
poč. grafika - začátečníci
(3 hodiny)
14:00 – 16:15
poč. grafika - pokročilí
(3 hodiny)
16:30 – 18:45
7. r. - II.st
(3 hodiny)
16:50 - 19:05
4. - 6.r.
(3 hodiny)
16:20 - 18:35
poč. grafika - začátečníci
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně
P – výuka výtvarného oboru s možností seznámení s počítačovou grafikou

Mgr. Jana Jungmannová - učebna č. 57

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 - 16:15
Pv - 2. r.
(3 hodiny)
15:30 - 17:00
Pv
(2 hodiny)
16:20 - 18:35
4. - 6. r.
(3 hodiny)
17:00 - 19:15
7. r. - II. st.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně
II.st. – výuka druhého stupně

Mgr. Romana Pavlíčková – učebna č. 54

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:25 – 16:40
4. – 5.r.
(3 hodiny)
14:30 – 16:30
kresba pro dospělé
(3 hodiny)
16:45 - 19:00
6. - 7.r.
(3 hodiny)
16,30 - 18,30
kresba pro dospělé
(3 hodiny)
Vystětlivky:
kresba – kurz kresby pro dospělé
II.st. – výuka druhého stupně

Anna Riedlová Peřinová – učebna č. 49

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 – 16:15
2. - 4.r.
(3 hodiny)
14:15 – 15:45
PV
(2 hodiny)
13:30 - 15:45
3. - 5.r.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně

Mgr. Dana Lvová – učebna č. 49

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
13:25 – 15:40
Pv
(3 hodiny)
15:45 - 18:00
6. r. - 7. r.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně

Mgr. Kateřina Rathová - učebna č. 57

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:20 – 16:35
Pv – 3.r.
(3 hodiny)
14:20 – 16:35
1. - 2. a 4. – 6.r.
(3 hodiny)
14:00 – 16:15
4. - 7.r.
(3 hodiny)
16:45 – 19:00
4. - 6. - II.st.
(3 hodiny)
16:45 – 19:00
6. - II.st.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
Pv - přípravný ročník prvního stupně

Lucie Vopravilová - učebna č. 48

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14,30 - 16,00
PC - děti
(2)
16,15 - 17,45
PC - dospělí
(2)
Vystětlivky:
výuka počítačové grafiky
 
 
 
Základní umělecká škola Most, Moskevská 13, příspěvková organizace - IČO: 473 241 47  - © 2011 - 2020 - vytvořil DYNAMIC software