15.únor 2019
19.prosinec 2018
Vše dobré v roce 2019
21.listopad 2018
Vážení rodiče, z důvodu nemoci je uzavřena kancelář výběru školného. Úhradu lze provádět bezhotovostně. Děkujeme za pochopení.

Naše úspěchy

Výtvarný obor je na naší škole nejrozšířenějším oborem s největším počtem žáků. Každoročně se naše škola zúčastní mnoha tuzemských i zahraničních výstav. Naši žáci získali mnohá ocenění z různých koutů celé Evropy. Pravidelně práce našich dětí posíláme například do Polska, Japonska, Brazílie, na Ukrajinu, Slovensko a jiná místa.
Největší výstavou u nás je výstava s mezinárodní účastí LIDICE. Za léta konání této přehlídky dětské tvorby naše škola získala mnoho medailí Lidická růže. Každoročně naše škola spolupracuje s Lidickou galerií a zájemcům o danou problematiku umožňuje  shlédnout výstavu ve výstavní síni naší školy, kterou u nás hostíme vždy v první polovině roku. Více o výstavě na http://www.mdvv-lidice.cz

Projekty, kterých jsme se zúčastnili

REGION - Program environmentální výchovy v Ústeckém a Karlovarském kraji“ CZ.1.07/1.1.00/08.0036, který byl realizován v období leden 2010 – červen 2012.

Ukázky realizací:

projekt REGION

Základní umělecká škola Most, Moskevská 13, příspěvková organizace - IČO: 473 241 47  - © 2011 - 2019 - vytvořil DYNAMIC software