10.březen 2020
Na základě mimořádného opatření přijatého na dnešním jednání Bezpečnostní rady státu, je do odvolání zrušena od středy 11. března 2020 výuka na základních školách a tedy i na naší ZUŠ.
18.únor 2020
V naší ZUŠ proběhlo slavnostní zahájení tradiční výstavy prací z Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2019.
29.leden 2020
Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2019 29.01.2020 - 27.03.2020
24.říjen 2019
Slavnostní předávání ocenění našim úspěšným žákům ve velkém sále ZUŠ F.L.Gassmanna v Mostě.
16.říjen 2019
Cyklus workshopů Tvoříme s dětmi a jejich rodiči

Naše úspěchy

Výtvarný obor je na naší škole nejrozšířenějším oborem s největším počtem žáků. Každoročně se naše škola zúčastní mnoha tuzemských i zahraničních výstav. Naši žáci získali mnohá ocenění z různých koutů celé Evropy. Pravidelně práce našich dětí posíláme například do Polska, Japonska, Brazílie, na Ukrajinu, Slovensko a jiná místa.
Největší výstavou u nás je výstava s mezinárodní účastí LIDICE. Za léta konání této přehlídky dětské tvorby naše škola získala mnoho medailí Lidická růže. Každoročně naše škola spolupracuje s Lidickou galerií a zájemcům o danou problematiku umožňuje  shlédnout výstavu ve výstavní síni naší školy, kterou u nás hostíme vždy v první polovině roku. Více o výstavě na http://www.mdvv-lidice.cz

Projekty, kterých jsme se zúčastnili

REGION - Program environmentální výchovy v Ústeckém a Karlovarském kraji“ CZ.1.07/1.1.00/08.0036, který byl realizován v období leden 2010 – červen 2012.

Ukázky realizací:

projekt REGION