11.květen 2020
Upravené rozvrhy najdete v sekci Rozvrhy.
11.květen 2020
V rámci postupného uvolňování opatření proti koronaviru se 11.5.2020 vrací žáci do ZUŠ!
11.květen 2020
Informace o návratu k výuce v ZUŠ...
10.březen 2020
Na základě mimořádného opatření přijatého na dnešním jednání Bezpečnostní rady státu, je do odvolání zrušena od středy 11. března 2020 výuka na základních školách a tedy i na naší ZUŠ.
18.únor 2020
V naší ZUŠ proběhlo slavnostní zahájení tradiční výstavy prací z Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2019.

Studium pro dospělé

Studium pro dospělé nabízíme v těchto seminářích: kurz kresby, keramiky, textilní tvorby a počítačové grafiky.
Výuka probíhá jednou týdně v délce dvou až tří vyučovacích hodin a je určena všem zájemcům o daný obor.
V aktuálním školním roce probíhá seminář kresby a textilní tvorby v úterý ve třídě paní učitelky Mgr. Romany Pavlíčkové,
seminář keramiky ve čtvrtek ve třídě paní učitelky Mgr. Jany Fabianové.
Kuzr počítačové grafiky ve středu u paní Lucie Vopravilové.
Časové rozmezí najdete v sekci Rozvrhy.